Förtroendevalda

Forum Syds styrelse 2017–2018  


Ordförande

Kent Härstedt
kent.harstedt@forumsyd.org | +4670 867 39 90

Ledamöter
Göte Isaksson
gote.isaksson@gmail.com
| +46 73 325 32 14

Hanna Gerdes
hanna@hannagoliath.com | +46 70 496 19 78

Per-Åke Andersson
per-ake.andersson@iogt.se | +46 708 505 915

Tobias Linghag
tobias.linghag@framtidsjorden.se | +46 702 81 16 37

Mats Ehn
mats.ehn@folkbildning.net | +46 73 969 79 09

Egle Obcarskaite
egle.obcarskaite@jlof.net | +46 703 501 58 77

Gina Manzizla
gina.manzizila@hotmail.com  | +46 73 899 42 11

Suppleanter
Victoria Enström
victoria.enstrom@svalorna.se
| +46 70 2015 53 16

Göran Alfredsson
Goran.Alfredsson@myright.se | +4673 885 15 59 (SMS)

Personalrepresentanter
Keiko Nagano
keiko.nagano@forumsyd.org

Rodrigo Arce (1st deputy)
rodrigo.arce@forumsyd.org

Maurits Otterloo (2nd deputy)
maurits.otterloo@forumsyd.org

________________________

Revisorer


Forum Syds revisorer

Valda på Forum Syds årsmöte 20 maj 2017.

Erik Albenius
Auktoriserad revisor PwC/Authorized Public Accountant PwC
erik.albenius@pwc.com | +46 10 2125834

Åsa Nilsson Söderström (SILC)
Förtroendevald revisor/Representative auditor 
asa.n.soderstrom@gmail.com | +46 76 778 35 65

Revisorssuppleanter
Lena Svensson
Auktoriserad revisor PwC/Authorized Public Accountant PwC
lena.svensson@pwc.com | +46 709 293636

Jon-Erik Rehn
Förtroendevald revisor/Representative auditor
jonreh@hotmail.com | +46 70 4328462

________________________

Forum Syds valberedning  2017–2018  


Forum Syds valberedning
Valda på Forum Syds årsmöte 20 maj 2017.

Inga Näslund
inga.naslund@palmecenter.se | +4670 625 77 94

Saul Sagnia
saul.sagnia@helsingborg.se | +4673 610 93 18

Per Fröberg
per.froberg@svalorna.se | +46769 29 99 61

Andreas Bylund
andreas.bylund@jlof.net | +4670 440 18 66

Tormod Nesset
tormodnesset@hotmail.com | +46 70 315 28 25

 
Updated: 2017-09-27